ivzez

Proč se den po doplnění uzavřela otázka, kterou jsem po týdnu doplnila, …?

… zatímco otázka položená před 51 dny je otevřena
ještě 43 dnů po vložení poslední reakce?
( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zalozit-zivnostak-na-vyklad-karet )

Čekala jsem, že doplnění otázky prodlouží dobu před uzavřením …

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já mám dojem, že tu na to nemají žádný program, a že to všechno uzavírá admin ručně, a sem tam se překlikne, sem tam přehlédne:-((

Doplňuji:
setapouch uděláme pokus jo:-)
tak v tom odkazu na otevřenou starou otázku dej ivzez palec, já ji ho už dala a uvidíme, zda se po dvou palcích zavře:-)))

Další odpovědi
setapouch

Jak funguje uzamykání otázek?
K automatickému zamčení dojde v případě, že po deseti dnech od vložení otázky je více než 5 odpovědí a nebo má některá odpověď alespoň dva palce.

Chci něco doplnit k uzamčené otázce, jak to udělám?

Uzamčené otázky nelze doplnit nebo vkládat nové odpovědi. Pokud chce uživatel přesto vložit další příspěvek, může využít diskuzi, která je dostupná i po uzamčení otázky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/faq

briketka10

neuzamkla se to je divný
asi si musíme počkat..

setapouch

Uvidíme zítra.

setapouch

A dočkali jsme se, je uzamčená. Alespoň něco tu funguje tak, jak je deklarováno.

zzzlatokopka

zamklo se to, setapouch to asi rozlouskl:-)

setapouch

Já nic nelouskám, citoval jsem FAQ. Pochybuju, že slovo administrátora má nějakou váhu, tak netvrdím, že to tak je.

briketka10

zzzlatokopko

napiš do otázky ivzez odpověď a bude
jich tam 5 a tím se otázka uzamkne 😁