dj.david1234

Proč se dává do nádržky wc polystyren?

Nevíte někdo proč se do nádržky na wc dává polystyren? Musí tam být?
Doplňuji:
Polystyren uvnitř nádržky po celém obvodu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dříve se to nepoužívalo, ale nádobky se rosily. Myslím ,že se nádobky" vykládají" polystyrenem právě z toho důvodu . A také nejsou tak hlučné při dopouštění vody po spláchnutí.

Další odpovědi
gepik

Přesně jak píše Hanulka, kvůli studené vodě uvnitř a omezení srážení na jejím povrchu.

Braník

je nadlehčován vodou a tím způsobuje tlak na ventil,který se po naplnění nádržky uzavře
Doplňuji:
odpověděl jsem dříve něž si otázku doplnil,po obvodu nevím,možná kvůli vodnímu kameni.

cukrar

aby se nádržka nepotila. Hlučnost polyš neřeší..