Michal Kole

Proč se chce při rýmě každou chvíli na záchod (čůrat – močit – mikce) ?

Nejlepší odpověď
anonym

Při nachlazení tělo bojuje s „vetřelcem“, čili s viry. Za následek to má množení bakterií, které vyvolávají pocit „plného močového měchýře“.
Je to tím, že tělo dává nemocnému tímto „pocitem“ signál, že je třeba zvýšit příjem tekutin, aby se nežádoucí látky mohly snáze z organizmu vyloučit – vyplavit.
Kdybychom dokázali lépe svůj organizmus poslouchat, ušetřili bychom si spoustu zbytečného trápení. Civilizace otupila naše smysly, které nám v tomto směru pomáhaly.

Další odpovědi
dědapetr

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-chce-pri-ryme-kazdou-chvili-na-zachod-curat-mocit-mikce-2

sevos

Protože v ponděli se bude na koupališti plavat.