Michal Kole

Proč se britská královna Alžběta II v mládí učila i plavat? K čemu jí to bylo? Plavala někdy před poddanýma?

Odpovědi
Lucijej

No přece proto, kdyby náhodou při slavnostní plavbě na Temži spadla do vody, tak aby se neutopila… to dá přece rozum :o)

venkovan

Kdyby neuměla plavat, tak třeba by jí za II.světové války nevzali do armády. A protože za války v armádě sloužila, tak asi plavat uměla. A před podannými určitě plavala. Protože poddaní jsou i ti v jejím nejbližším okolí, takže i ostraha apod.

arygnoc

je to kráľovná, predtým princezná.
a princezné majú väčšie vane (nepúšťajú si v nich kačičky, ale vojnové flotily) a preto musia povinne ešte pred narodením absolvovať plavecký kurz.