Proč se bazény zavírají v létě (údržby, opravy), když mají největší tržby? Proč je nezavřou v zimě, kdy tam nikdo nejde?

Nejlepší odpověď
tom004

Možná proto,že v zimě je dost těžké něco,kvůli nízkým teplotám,opra­vovat.Předpoklá­dám,že se jedná o venkovní bazény.

Další odpovědi
Berušinka

Tak o tom jsem neslyšela – protože do bazenu nechodim.
Ale logicky – v létě je velká navštěvnost a tudíž je i větší „bordel“, který chtě nechtě ty lidi dělají, proto se to musí.

Nechcete přece chodit do zaneřáděného bazénu a chytnout tam něco, že?

anonym

V lete ( jako je letosni ) si bazeny vydelaji hodne … , ale jinak se predpoklada , ze lide jsou na dovolenych , nebo venku na rybnicich a prehradach. Naopak. V zime je vetsi navstevnost , protoze neni jina moznost si jinam jit zaplavat. -iv-

hanulka11

naopak v zimě je větší návštěvnost … v zimě se nemohou jít lidí koupat ven