Babsi

Proč se autobusovému nádraží v Brně říká Zvonařka? A používáte ještě hantec?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podle štreky na které háže stojáka.Celkem gomu hantec.Včil už teda kaliči majó dva termíny, kdy si na úkor kocórů můžó relativně legálně spařit chobot. Ale už hafo konópků góme nad tem, že by se měl ustanovit třetí oficiální kalící den – Radovanec borců. :o))http://ww­w.augle.cz/uan-zvonarka

Další odpovědi
hanulka11

protože ulice Zvonařka je
Staré místní pojmenování snad podle továrny Friedricha Wanniecka v těsné blízkosti, kde bylo možno ve slévárně odlévat i zvony

hanny 2

Jsem z Brna a brněnskej hantec nesnáším a vědomě nepoužívám,jen občas nějaký zažitý slova,jako např.šalina apod.