Frogman

Proč se alkohol dává do zkumavek?

I když alkoholu nehoduju, nemohl jsem si nevšimnout, že se v poslední době někde podává ve zkumavkách.
Viděli jste to už někde? Proč se to vůbec dělá? Vždyť se tam vejde jen tak malé množství… :DD

Nejlepší odpověď
anonym

to je jen stylové podávání a už v devadesátých letech se tak nalévala Upíří krev ve speciálním dřevěném nosiči

Další odpovědi
redy

Kde žiješ, že nevíš 🙂
Stará záležitost, já nepiju ale líbí se mi to:-)
Je to lepší než decka s tvrdým, to je fakt hustý:-(

Drap

Podobné skleničky byly časté v hospodách na konci 19 a na začátku 20 století.

mosoj

Jejej, a není to něco jiného. Já dávám do zkumavek moč. V poslední době je možné všechno.

Kepler

Slyšel jsem o tom, ale neviděl. Asi nějaká móda. Ono se to nezdá, ale do zkumavky se vejde i víc, než malý prcek. Jako študenti chemie jsme všechno pili z kádinek. Z malých chlast a ve velkých jsme vařili čaj.

da ny

Opravdu letitá záležitost (viz. boreczech). Stylové (dřevěné stojánky se zkumavkami) s menším obsahem, nižší cenou.....
Ve zkumavkách se podávají likéry, dnes často 24% Krvesa, Ďábelský krvesaj apod. ;) Vhodné pro větší společnost u stolu 🙂
https://www.o­brazky.cz/?q=Krve­saj&fulltext&mm=2#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=Krvesaj&ut­m_content=obraz­ky&id=6c1dd6e6d923e­be7