Proč scénáristé, režiséři, produkcenti nevyužívají v čechách víc toho, že herečky umí plavat, aby zařadili do firmu

nějakou akční scénu pod vodou, ve vodě?

Proč nevznikne v Česku seriál Vodní záchranná služba ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Odkud víte,že herečky umí plavat?
Dovede si někdo představit,jak by opálené krasavice a opálení krasavci zachraňovali tonoucí se – třeba na té tolik nebezpečné Sázavě?
Docela absurdní.
Ona stačí ta nekonečná „Ulice“.

Další odpovědi

To je zase nějaká úchylka? Poslední dobou se tady dost často setkávám s tím, že se někdo snaží zavést řeč na ženy ve vodě. Už jsem to viděl v nějakých otázkách týkajících se modelek a podobně. Myslím, že to píše jeden a ten samý člověk.