Proč rozhodčí ve fotbale zvedá ruku,když brankář vykopává od branky?

Pri kazdem vykopu brankare zveda rozhodci ruku ,dokud mic nedopadne na zem.Proc?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Že by dělal v civilním životě výpravčího a je to jen nemoc z povolání?

Další odpovědi
SinceX

Zdraví tě, jako spoluhráče 😁 Nebo, aspoň já to dělám, zvedám ruku, že jsem ten míč chytil 😁

Vzhledem k otázce, nevím, proč to dělají 😁

anonym

Protože míč není ve hře dokud neopustí pokutové území. Do té doby tam nesmí ani hráči soupeře.