Frofo

Proč rodičům vadí věci které děláme, když je v našem věku taky dělali?

Nejlepší odpověď
iceT

Rodiče chtějí,aby se jejich děti vyvarovali chyb,které sami udělali.

Další odpovědi
badisko

protoze se poucili z vlastnich chyb a vi ze delali blbosti ktere nebylo treba delat ......a nechcou aby jste si tim taky muzeli mermomoci projit ..napriklad .

hanny 2

Protože rizika,která jim tenkrát hrozily z jejich nezodpovědného chování hrozí dnes desetinásobně,ne-li více!

Protiva

taky mi vadí, když si někdo prdne v mé blízkosti, pokud to nejsem já sám. Dělám i jiné věci, které by mi u druhých hodně vadilo.

mosoj

Říká ti něco slovo výchova ?

studium

Tak ono je to tak,že na tyto věci přijdeme právě proto,že jsme je dělali a když to ,,něco,,prasklo,tak se většinou k tomu něco přifařilo a z malého problému byl obrovský průšvih.Někdy nejde ani třeba o to,že něco provedeme,ale i o různé zlozvyky a kdyby nás rodiče nevychovávali,měli bychom nyní problém třeba i s výchovou právě dětí.