lucik-pucik

Proc rodice vyhrozuji detem a mladistvym,ze pujdou do pastaku?

Moje mama mi nekdy vyhrozuje,ze me da do pastaku a bude ji to vsechno jedno!vyhrozuje mi takhle vzdycky,kdyz udelam nejaky problem nebo nejaky prusvih

Nejlepší odpověď
LuciJe

Protože jim v danou chvíli „rupnou nervy“ a nevědí si s problémem dítětem způsobeným rady. Obvykle to nemyslí vážně a zároveň si neuvědomují, jak tím zraňují city dítěte.

Další odpovědi
Lencis

Souhlasím s LuciJí… je potřeba si uvědomit že i rodič je jen člověk… a vy „děti a pubescenti“ nás rodiče někdy vytáčíte natolik že už prostě nevíme kudy kam… je těžké zůstat v klidu… no někdy padne facka… někdy nějaká blbost s pusy. Pokud máš mámu rád a nechceš aby takový blbosti říkala tak zkus dělat míň problémů a průšvihů 😉