Tic tac

Proč rodiče něco slíbí a pak to nedodrží??

Nejlepší odpověď
ReHu

Z mnoha různých důvodů.
Záleží na tom co slíbili a také za jaké situace.
Není to vždy jednoduché.
Třeba to vyjde jindy.

Další odpovědi
Lamalam

Příliš obecný dotaz. Někdy prostě slib z řady objektivních příčin nelze dodržet. Ty jsi vždy splnila všechny své sliby?

Mc Merkurion

…a nebylo to tak,že ti neco slíbily za něco,tys to nesplnila (nebo jen zčásti)?

…taky proto,že ne vždy jsou svými vlastními pány (práce,rodina,atd)…

anonym

Nejspíš, protože vás připravují na život v holé realitě, ať už chtějí nebo nechtějí, prostě tak fungují, třeba jednou taky budete sama sebou, až vyrostete a budete velká.

lexx

sliby se slibují a…dál už to znáš

Šidlo

  1. naozaj to nejde.....bohužiaľ
  2. nie všetci rodičia sú dobrí a zásadoví ľudia…ešte väčší bohužiaľ

pucipuci

Já si pamatuji, že jsem chtěl jako dítě také hodně věcí, snadno jsem se nadchl, ale brzy mě to přešlo, ak možná doufali, že si to také rozmyslíš a kývli na to. Za sebe, jako rodiče mám také jeden příklad. V sedmé třídě chtěl syn pořádný mobil, tak jsme mu slíbili, že ho dostane až bude vycházet z devítky. Jenže za ty dva roky poskočila výrazně technologie a také ceny se šplhaly do výšin a tak ten mobil nedostal. Dostal limit a on se tam hold nevešel, že chce jedině ten, inak nic. Tak hold nedostal nic. Později jsme to vyřešili jinak, ale o tom už otázka není. A pokud rodiče slibují, že třeba přestanou kouřit, tak mi věř, že to nedodržení je mrzí víc.