ondrazachova

Proč řidiči nedávají směrovku při vyjíždění z kruháče?? ☹

Nejlepší odpověď
Emefej

Protože jsou to tupci. Tohle je jedna z věcí, které mě na silnici dovede vytočit skoro až k nepříčetnosti.

Další odpovědi
anonym

Trochu bych tě poopravil: proč „někteří“ řidiči…?

Já, osobně, znamení směru dávám.

jáára

Jako cyklista a příležitostný řidič vím, co se patří. Znamení na kruháči dávám vždy.

gecco

Protože jsou hloupí, bezohlední a zhovadilí…
😉
Proč tolik řidičů má na auto (min. pár desítek tisíc) – a nejsou ochotni si koupit HF káblík za kilčo??
DTTO…

e1232851@trb

má zkušenost je s tím taková že valná většina řidičů směrovku dává …

cukrar

řidiči jsou lidi, někteří blikají, jiní neblikají, někteří neví, že jsou na kruháči, proto neblikají. Viz kruhák v HK. Tam v určitém směru nebliká nikdo, ani autoškola či policie.

honza19hk

protože jsou buď líní nebo to neznají. navíc někteří ukazují i při vjíždění na kruhák,přesto, že se to nědělá.

JájsemRaibek

Odpovím takto:
Asi proto, protože někteří řidiči na kruháči blikají vlevo :D Proč?