Pepe1234

Proč rádio nechce přehrát CD

Vypálil jsem písničku na CD, po vložení CD do radia jakoby přeskákává stopa. V počítači lze přehrát. Nevíte čím to opravit ?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. umí to „rádio“ přehrávat vypálená media??? – případně to patřičné – R±, RW??
  2. v jakém formátu jsi CD vypálil (cda, mp3, wma…) – a umí je to rádio přehrát??

😉
Pokud 1. i 2. ano, pak:

  1. je znečištěná mechanika
  2. je CD ´špatně´ vypálené (zkus při vypalování snížit rychlost tak na polovinu maximální)

___
Jinak doplň 1. a 2.

Další odpovědi
lexx

vypal CD-R menší rychlostí řekněme 16× nebo 24× na jinou značku media, některé čtecí mechaniky jsou moc vybíravé a ověř si zda Tvoje umí formáty CD-RW a MP3, a znečištěna mechanika laseru, tuhý, nalomený přívodní kabel, možností je víc