Avatar uživatele
štamgast

Proč rádia hrají pořád dokola stejné písničky?

Třeba jednu písnička zahrají i několikrát denně. Copak je písniček tak málo? Asi těžko…

quentos: Jaká učebnice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, ptáč před 3098 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Tlačenka a protekce, jako všude…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Přesně takovou otázku máme v učebnici :{D> a odpovídají na ni něco ve stylu „protože si myslí, že se lidem líbí natolik, že je chtějí pořád dokola slyšet…“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ptáč

Nejhorší je patos a drama v textech kolem tří teček na konci frází, pak ještě podobná, klavír s kytarou a dlouhý hlááás. Voni z toho udělají hymnu. Konec kultury v Čechách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

jo vono to něco stoji na autorských a licenčních poplatcích…na každém nosiči máš uvedeno: veřejné a rozhlasové šíření zakázáno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Místo soukromých rádií poslouchej Dvojku českého rozhlasu a tam jsou písničky od 50 tých let až po dnešek.A tam písničky neopakují.Oni mají stále co hrát a neopakovat se.
už je to pár let co jsem psal na toto téma do Frekvence 1 a Impulsu (pracoval jsem na tři směny a mohli jsme u strojů poslouchat rádio).a jak jsem to dohadoval točily 300 písniček po celý den.
Bylo mi odpovězeno, že na jiné písniky nemají vysílací práva a lidi si o písničky co hrají stále dokola píší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

To opravdu nevím, ale třeba na internetovém rádiu"Český impuls" hrají české písničky 60. až 80. let, které v jiných rádiích není slyšet. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

No tak co by měli hrát, když drtivá většina moderních písniček je pořád o tom stejným s vlezlou melodií. Kvalitní muzika mizí, protože lidi prostě chcou poslouchat tyhle sračky. A když už nemají co pouštět, tak pustí 20 30 let staré hity, které jsou sice super, ale kurňa nežijeme v 80. letech

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek