DDarent

Proč psy, když chtějí vykonat ,,potřebu'' čuchají pozemi třeba i 5min ????

Nejlepší odpověď
www

Zkoumá čichem v terénu značky psů, ale i stopy ostatních „obyvatel“ v lokalitě. Podle toho, kde je to z výsledků těchto zkoumání nejvhodnější, tam svoji „značku“ umístí.
Studium.

Další odpovědi
beer

Pro dagry:
Ano, to jsou už jeho oblíbená značkovací místa ))

elektrikář

Pes používá svoje výmněstky asi jako mi vizitky. Zjišťuje kdo tam byl kde by mohlo hrozit nebezpečí, případně nějaká ochotná fenka.

dagry

jo, jak píše www je to tak, ale můj pes má stejně svoje kakací místa, kde s pravidelností svou potřebu vykonává.