samicek333

Proč psovi chutná mast?

Myslím např. niveu, když si s ní namažu ruce, nebo i jiným krémem tak náš pes hned přijde a zače mi ruce olizovat. To mu to tak chutná?

Nejlepší odpověď
Drap

Protože je mastná

Další odpovědi
verunka483

Když jsme byli malí, taky jsme jedli pastu (někteří), v mém případě Perličku… :D a taky si dneska řeknem jak jsme to mohli polykat a divíme se tomu, že nám to chutnalo. nebo malé děti jedí omítku, a to z důvodu nedostatku vitamínů, ne že by jim chutnala.