jirka F

Proč psi rádi čichají lidem k rozkroku?

Nejlepší odpověď
anonym

mužům proto, že tam cítí klobásu, a ženám, protože tam tu klobásu asi cítí také 🙂

Další odpovědi
Drap

Jak šuchají psy ke genitáliím dalších psů, tak obdobně čichají i k lidem. Cítí tam pach, kterým mohou jedince identifikovat. Je to zcela přirozené

annas

Co na to odborníci?

"Domestikovaní psi, kteří zákonitě považují „své lidi“ za členy své smečky, provádějí „kontrolu rozkroku“ pochopitelně i jim a zpravidla i cizím lidem, pokud k tomu mají příležitost

Psi očichávají muže i ženy na citlivých místech bez rozdílu. Je ovšem třeba přiznat, že ženy je zvláště k očichávání přitahují, když menstruují, když mají krátce po porodu a kojí, anebo v období ovulace. Rovněž je provokují k očichávání lidé, kteří měli krátce předtím sexuální styk.".
http://www.ifau­na.cz/psi/clan­ky/r/detail/6629/psi-konverzace-cast-11-klic-k-tajemstvi-psiho-jazyka/

Mravenec

Protože jim to „voní“, tedy pokud se někdo delší dobu neumyl, nebo je celý zapocený z práce.

zjentek

psi ženskejm a feny chlapům, to je normálka, to lidi dělaj taky ..ovšem viděl jsem i fenu homosexuálku a naopak.