Nikkol

Proč psi před deštěm žerou trávu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nežerou ji jen před deštěm, to je spíše předsudek . Trávu žerou v případě, kdy si potřebují vyčistit, nebo upravit žaludek, Vybírájí si jen některé trávy.

Další odpovědi
Berušinka

Před deštěm? To slyším prvně. Vím, že psi občas trávu žerou, ale to je kvůli zažívání.

anonym

Muj pes zere travu pred destem … po desti … neustale. On se vlastne pase. 🙂 Nevim ale proc , nerekl mi to. ☹ -iv-

BENYTA

Dělají to i kočky…nedávno se moji psi pásli a nepršelo… je pravda, že jí baští pro obalení žaludečních štáv, těch přebytečných…mi­mochodem jsou velmi silné.

Pecudka

Nejenom před deštěm i za slunečného počasí, asi to potřebují na trávení

tom004

Podle mne je to spíše jen takový vžitý folklór.Psi ji žerou i jindy,protože si tím čistí střeva,a celý zažívací trakt.

elektrikář

Náš pes shltal kosti, po čase z něj vyšly obalené v trávě.Trávou si psi upravují trávení.

FOG

Protoze jim my nekupujeme TUMS.