bolak

Proč prostě lidi ze zlodějskýho taxíku neodejdou?

Dotaz, když se nějakej řidič taxíku pokusí toho svýho zákazníka okrást, sveze ho 1 kilometr a řekne si třeba o 500,–, jak je to prej teď v Praze běžný, proč prostě ten dotyčnej normálně nevystoupí a neodejde? Ten taxikář na něj přece volat policajty nebude, jak by jim potom vysvětloval, že si řekl za kilák pětikilo?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/375180-novinar-tocil-o-nepoctivych-prazskych-taxikarich-u-staflu-skoncil-na-zemi-a-polity-kolou.html

Odpovědi
zjentek

protože taxikáři jsou podobně jako policisté také jinak narušený osobnosti a také mají zbraně a také je neváhají použít ..slušnej člověk se v obavách o svůj život raději nechá okrást a taky jich poslední roky tragicky ubylo ;q

bolak

zjentek: to se mi nezdá, to je přece na nějakým veřejným prostoru kde by si to snad nikdo nedovolil, já bych řekl „hm, to je moc“ a odešel bych, případně bych vytočil na mobilu policajty, a pokud by někdo vytáh bouchačku, tak pak bych mu to zaplatil, ale po vystoupení bych si přečet spztku a následně to nahlásil, ale nevěřim tomu že by nějakej taxikář kvůli pár stovkám riskoval kriminál..

zjentek

po vystoupení bych si přečet spztku
..a co bys těm poldům asi řek ..že na tebe občan něčím mířil? Asi zbraní?
Schválně- ty věříš ve spravedlnost, žejo?

bolak

já jsem optimista, dyť mě znáš :)

zjentek

jo můžeš bejt ..ale trefíš pak na „zástupce zákona optimistu“?