Pokročilý

Proč? Proč sááákryš proč? Proč je ten limit?

Na co je limit odpovědí? Proč můžu odpovědět jen na omezený počet otázek denně? Prooooč sááááákryš? :-DDDD
Doplňuji:
Mě vááážně nejde o body, ale o to,že odpovím na něco, pak vím odpověď a chcik odpovědět, a nejde to... pak je otázka uzamčená... a mě mrzí, že jsem neodpověděla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Kotě, až vyrastieš a už nebudeš malé Kotě, už nebudeš mať limit - budeš zlatá Kočka. Zatiaľ musíš sa pekne vyvíjať od žiačika cez pokročilú, bronz, striebro po zlato. :-). Čakám ťa s červeným kobercom na stupni zlata. Zatiaľ trpezlivosť a znalosti.
PS.
odpovedať môžeš bez bodov v diskusii k otázke.

Zlatý

Každý jednou začínal a oni se ti body nasbíraj neboj

http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Všichni jsme to tak měli,takže nevěš hlavu,ono bude líp.

Zlatý

Ale o bodech to všechno je :) Potřebuješ tu sbírat body, abys mohla víc odpovídat. Čím víc bodů, tím víc všeho: odpovědí, otázek, palců nahoru...Ze začátku se nedá poradit nic jinačího než BÝT TRPĚLIVÁ :)
Už když nasbíráš 100 bodů, dostaneš hodnost "pokročilý" - a ty limity jsou hned lepší! Teď můžeš odpovídat jen na 10 otázek denně, jako pokročilé se ti ten limit zvýší na 25. A to už docela přijemná změna, znám to sama moc dobře. Měla jsem stejný problém jako ty - první 2, 3 dny jsem měla limit vyčerpaný během chvilky. Teď ho kolikrát ani vyčerpat nestíhám :)
Ještě chvilku vydrž, těch 100 bodů se dá nasbírat docela rychle :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.