Pokročilý

Proč proběhne odhlášení na ČSFD?

Když se přihlásím na ČSFD tak dám ať zustanu automaticky přihlášen (na furt, dokud se sám neodhlásím) no ale i přes to mě to vždy odhlásí samo když opustím stránku, nevíte proč?
Doplňuji:
Používám prohlížeč Mozilla Firefox a vim že je to asi ostuda ale nevím pořadně jak to nastavit, tak aby to bylo ok, poradili byste mi prosim? :)

Odpovědi:

Stříbrný

Pravděpodobně to je řízeno prostřednictvím cookies, takže buď je máš v prohlížeči zakázány, nebo používáš anonymní režim, nebo máš nastaveno, že ukončením prohlížeče se všechna dočasná data včetně cookies mažou.
Doplňuji:
Nástroje - Možnosti - Soukromí - Nastavení historie: buď "Pamatovat si historii" anebo "Použít pro historii vlastní nastavení" a v druhém případě zrušit fajfky u "Vždy použít režim anonymního prohlížení" a "Při ukončení aplikace Firfox vymazat historii" a naopak zafajfkovat "Povolit serverům nastavovat cookies" a k tomu nastavit "Povolit cookies třetích stran" na "Vždy". Platí pro aktuální Firefox v. 24, ve starších to ale asi bude stejné.

Zlatý

som prihlásený neprerušene už asi 2 roky.
Doplňuji:
stránku, na ktorej som prihlásený, mám v záložkách a po jej otvorení mi prihlásenie ostáva.

Zlatý

To se děje každýmu, myslím že je to updejtama webu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.