Michal Kole

Proč pro ženy nejsou na sportovní plavání a vodní sporty vhodné bikiny a jen dámské jednodílné sportovní plavky ?

Nejlepší odpověď
manon

Michale, je vidět, že sis ještě do vody v bikinách neskočil. Dost lehko se při tom ztrácí horní díl palvek a když pak taková sportovkyně neví, zda lovit rekordy či plavky, je to průser :)

No a taky odpor – dnes je to věda…

Další odpovědi
Syd

Protože kdybys vyrazil někdy na koupaliště, bys viděl, co udělá skok do vody s horním dílem bikin.

anonym

materiál těch plavek pro sportovní plavání je ideální, protože tou vodou dobře klouže, ormální kůže člověka brzdí výkon plavce, myslím že i muži mají plavky na sportovní plavání v celku, jak ženy, ze stejného důvodu

led

Vyskúšajte si to a zistíte aj bez pýtania. Povedzte, kde a kedy a postavte tam stánok s pivom a buřtama zdarma. To bude divákov…

Conchus

Ten skok taky, ale hlavně: bikiny jsou „pomalejší“
Doplňuji:
Konec konců, proč musejí ženy mít vršek zakrytý? Není to diskriminující?