fyziq

proč přijížděhí do evropy imigranti a odkud?

Nejlepší odpověď
Quimby

Z Afriky, případě Blízkého východu.
Protože se tam válčí a lidé holt chtějí žít, Evropa je pro ně možnost žít v míru a na mnohem lepší životní úrovni.

Další odpovědi
gecco

Někteří z důvodu bezpečnosti, někteří z ekonomických důvodů.
A odkud? – z celého světa…
😉

Drap

I odborníci odhadují že 80 – 95 % jich přijíždí z ekonomických důvodů. Přijíždějí z Afriky a z Asie.

lexx

a proč mladí vzdělaní Češi emigrujou ze Švejkolandu do civilizovaného světa ? za práci a lepším živobytím kde je perspektiva. tak.

Pepa25

Citace: „Nejhorší rádce v jakékoliv situaci, a přiznávám, že dnešní situace je vážná a svízelná, je strach. Strach před uprchlíky, strach před azylanty, strach před cizím elementem u nás v české kotlině. Velice bych vás prosil, abychom v této, ano, připouštím, velmi vážné situaci, zachovali střízlivý postup.“ Jsem mile překvapený, že toto dnes (18.6.) zaznělo v českém parlamentu …

anonym

Quimby
je velmi zajímavé, že „žít“ chtějí hlavně mladí muži s telefonem v ruce