kajicek94

Proč přidám na tento web přidám otázku a ona se sama po chvíli odstraní?

Nejlepší odpověď
quentos

Sama ne, skryje ji někdo ze zlatých či stříbrných uživatelů, načež ji smaže admin. Stane se tak tehdy, je-li otázka v rozporu s Kodexem. Ten jste si měl přečíst již při registraci. Nejčastější chybou bývá heslovitá formulace otázek – zdejší pravidla vyžadují, aby byly formulovány celou větou, zakončenou otazníkem.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

Další odpovědi
anonym

Záleží jakou otázku vložíš. Jsou tu jistá pravidla, které je „nutno“ dodržovat! Některým se nelíbí i to, že otázka nemá otazník! Přečti si ještě jednou pravidla než vložíš následnou otázku.

tony2412

mazat by měl jen admin,čím víc lidí má tu možnost,tím to je horší!!!!