antík

Proč přestaly dělat NHL na pc? A jak rozjet nhl na xbox v pc?

pc Amd athlon dvojjadro 2.1mhz ram 2gb grafika 256 mb
Doplňuji:
ty jseš borec ! ta rada mi pomuže …

Odpovědi
DDarent

Tak to co je pro Xbox na PC nerozjedeš, a ten počítač má výkon, kterej se dáporovnat s výkonýma tabletama, což neni moc…

kenpa

Zda opravdu přestali to nevím, ale můj názor je ten, že se jim to nevyplatí, protože prodej her na PC je stále menší a navíc se tam víc krade (můj tip je, že na každou koupenou hru je tak minimálně 5 hacknutých). Toto na konzolích zatím není, i když i tam se dá, nicméně výrobce hry má z prodeje větší výnos.

MacChill

Počítače vývojáře her dost omezují, jednak sou méně výkonné než konzole, ovládání se také musí vyřešit nějakým kompromisem a jak už bylo řečeno poměr illegálně získáváných her je na počítačích obrovský