Dick

Proč přestal fungovat skype,,,,,

Partnerce se z ničeho nic vyplo skype se správou od Microsoftu že program skype na tomto počítači přestal fungovat.Nejsem si jist že by to bylo výpadkem signálu.Nevíte čím by to mohlo být???Poslední dobou to dosti zlobí.

Odpovědi
suaeda

Skype je dobrý program. Ale od doby kdy jej převzal Microsoft jsou s ním stálé problémy. Neustálé aktualizace a přidávání spousty nepotřebného balastu. Od komunikačního programu nepotřebuji nic jiného jen komunikovat hlasově či písemně. Program skype mám ve dvou verzích jeden, který sem tam aktualizuji a druhý ve staré verzi 4. jako portable na flashdisku. Zatím jedou oba. Doporučuji proto, někde na netu najít starší verzi, a po odinstalace původní nefunkční verze staženou starší verzi nainstalovat a vyzkoušet.
Doplňuji:
Problém by mohlo způsobovat rovněž internetové připojení. Při měření se zaměřit hlavně na stabilitu připojení a na odchozí rychlost, která by neměla klesnout pod 300 kbit.
http://www.spe­edtest.net/