Proč přepravní služby (PPL, DPD, GP, GLS, „pošta“) nepřepravují balíky např. z e-shopů i přes víkend?

Trochu navazuji na svůj dotaz před chvílí.

Jsou lidi co přes týden nemají čas si vyzvednout balík, když chtějí, aby to vyzvedl někdo jiný tak musí moc papírovat – plné moce,… do práce si to přesměrovat nemůžou,protože třeba cestují – obchodďáci nebo mají přísného šéfa, který by je za to vyrazil a co mají lidi dělat? pro tyto zaměstnané jedince, by byl víkend jediným nejvhodnějším řešením.

Odpovědi
tom004

Já si zase neumím představit,že bych o sobotách a nedělích,čekal na nějakou dodávku. Od toho jsou naštěstí pracovní dny. A myslím si,že kdo chce určitě si dodávku zařídí, i když není doma. PPl služba mi je nechává u sousedů, a zatím s tím nebyl problém. Stačí se domluvit s řidičem.

hanny 2

Nejlépe si objednat zboží na jméno někoho,kdo doma bude nebo to napsat v objednávce do „poznámek“,že balík převezme někdo jiný.
Tom má pravdu,klidně vám to nechají u sousedů,v případě že je to dobírka,tak jim musíte nechat peníze!

hanulka11

protože jsou to také jen lidi a nepracují o svátcích a víkendech

nebo si nechte zásilku zaslat do zaměstnání -uveďte adresu -dcera to tak taky dělá

fablen

upřímně jsem ráda, že si i hoši od přepravních firem mohou o víkendu oddychnout. Kdo znáte trošku podmínky, za jakých někteří řidiči pracují…

Česká pošta má sice v sobotu otevřeno, ale některé zásilky mi také odesílají až další pracovní den (obchodní balík apod.)