Avatar uživatele
anonym

Proč přepravní služby (PPL, DPD, GP, GLS, „pošta“) nepřepravují balíky např. z e-shopů i přes víkend?

Trochu navazuji na svůj dotaz před chvílí.

Jsou lidi co přes týden nemají čas si vyzvednout balík, když chtějí, aby to vyzvedl někdo jiný tak musí moc papírovat – plné moce,… do práce si to přesměrovat nemůžou,protože třeba cestují – obchodďáci nebo mají přísného šéfa, který by je za to vyrazil a co mají lidi dělat? pro tyto zaměstnané jedince, by byl víkend jediným nejvhodnějším řešením.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, honza001 před 4743 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Já si zase neumím představit,že bych o sobotách a nedělích,čekal na nějakou dodávku. Od toho jsou naštěstí pracovní dny. A myslím si,že kdo chce určitě si dodávku zařídí, i když není doma. PPl služba mi je nechává u sousedů, a zatím s tím nebyl problém. Stačí se domluvit s řidičem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Nejlépe si objednat zboží na jméno někoho,kdo doma bude nebo to napsat v objednávce do „poznámek“,že balík převezme někdo jiný.
Tom má pravdu,klidně vám to nechají u sousedů,v případě že je to dobírka,tak jim musíte nechat peníze!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

protože jsou to také jen lidi a nepracují o svátcích a víkendech

nebo si nechte zásilku zaslat do zaměstnání -uveďte adresu -dcera to tak taky dělá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

upřímně jsem ráda, že si i hoši od přepravních firem mohou o víkendu oddychnout. Kdo znáte trošku podmínky, za jakých někteří řidiči pracují…

Česká pošta má sice v sobotu otevřeno, ale některé zásilky mi také odesílají až další pracovní den (obchodní balík apod.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek