Gami.Pet

Proc před fotbalistama stojí děti ??

Jakože vždy před těma fotbalistama (když se hraje zápas) tak stojí děti, dle mě asi nejsou jejich, vysvětlete mi to, dík 😉

Nejlepší odpověď
cochee

Bývají to většinou fotbaloví žáčci, pro něž to může znamenat velký zážitek, potkat se na trávě se svými třeba i idoly a zároveň je v tom asi i nějaká fotbalová symbolika, například že pro věc fotbalu je nejzákladnější výchova mladých fotbalistů, nebo něco podobného.

Další odpovědi
Drap

Z nich vyrostou další fotbalisté. A taky je to pěkné

lindicka4478

Na https://www.bau­erhockey.cz/hrac-helmy seženete super hokejové helmy. Vím, že tady je plno maminek, které chtějí děti dávat na hokej. I já jsem byla ale ze začátku velmi skeptická. Říkala jsem si, že z mého Radečka nemůže být žádný velký svalovec a je tomu přesně naopak. Poráží starší žáky a jednou už se i porval. Moc pěkné.