Proč prdy pod vodou bublají?

Když si někdo prdne do vany, dělá to hrozný randál, proč?

Nejlepší odpověď
sdesigner

musim povedat ze mas nevsedne otazky :D
bubliny sa tvoria preto lebo PRD je plyn a voda je tekutina…to nejde zmiesat do kopy..preto sa prd snazi byt samostany a velmi rychlo vyplave nad hladinu kedze je lahsi ako voda a predpokladam ze lahsi ako vzduch :D preco ten randal? randal robi tvoj zadok aj bez vody akurat s tym rozdielom ze vo vode sa zvuk siri lepsie a ocelova vana zacne este aj rezonovat… vibrovat :) staci?

Další odpovědi
fcoop

Záleží na tom,co dotyčný pojedl.V případě hrachu,fazolí a pod. ------pochopí ihned široké okolí ------„vo co go“------------ a koupající vyplaví souseda,který bydlí pod ním,ovšem při bezlepkové dietě to není žádný problém.
Silná vůle,jakou měl například Meresjev, také dokáže hodně.
Pokud ovšem miluješ luštěniny a pojem Meresjev je ti cizí,instaluj si radši vanu hluboko do lesa.

hanulka11

Neříkej Michale, že to máš z vlastní zkušenosti :D:D:D jsi zboural vanu,ne?

manon

Je jasné, že bublají, je to plyn… Důležité je, zda voní po vanilce :)

mosoj

Musí to dělat prdy. Kdyby jsi to dělal ,ty tak zmizíš potichu jako pára nad hrncem.

mosoj

Nominuji. Na bĺbou otázku výborná odpověď !