uccello

Proč pražáci nadávají na „náplavu“ z jiných krajů ČR?

Není to zvláštní? Neříkám, že všichni, ale hodně jich nerado vidí přistěhovalce z Moravy či Slezska, jenže nějak si neuvědomují, že jsou to Češi! Přitom Praha je neskutečně zanesená Ukrajinci, Rusáky, Albánci, Bulhary, Srby. A ti jim jako nevadí nebo jak je to tedy? Já jsem naopak rád, když potkám občas v Praze i nějakého Čecha.

Nejlepší odpověď
Emefej

Jak jsi na to přišel? Jsem rodilý pražák (i když už mnoho let v Praze nežiju) a v životě jsem nikomu nenadával. Stýkáš se zřejmě s „podivnou“ společností.

Další odpovědi
gecco

Asi znám jiné „pražáky“ – nenadávající…
😉

patrikkkortu

S kým se to proboha baviš?

Agneta

To bylo…dnes se nadává na rákosníky a Ukrajince, ale spíš se nejvíc nadává na ty, co mají peníze:DDD

ivzez

Také neznám nikoho,
kde by nadával.

Změňte (najděte si jinou) společnost!

honza19hk

to je asi stejný jako když pražák přijede do Brna.

Pravdou je, že do Prahy dost jezdím a nevšiml jsem si toho.