JanyOK

Proč pravda bolí?

je lepší vědět pravdu a nebo nevidět a neslyšet?

Nejlepší odpověď
panenka

Záleží na tom čeho se tá situace týká podle mě je ale lepší vědět pravdu od toho dotyčného než se jí pak dozvědět později od někoho cizího.

Další odpovědi
sejtanka

Pravda sice bolí,ale žít v nevědomosti,to taky má svá úskalí.Pravda je podle mě spravedlivější ,než lež,proto je bolestivější.

SajmonModer

sejtanka mi to ukradla z úst :)

franku

Protože je někdy krutá,ale je to lepší jako nevědomost.

Pralinka1979

Ano, určitě je lepší vždy pravda

poa.li

Je lepší ji vědět a umět se s ní vyrovnat. Občas bolí, protože s ní nic nenaděláme a smížit a sžít se sní musíme…