Avatar uživatele
Nerevarin

Proč poslední QIP žere tolik paměti?

Starší QIP 2010 a jedny z prvních QIP 2012 žraly okolo 8000 kB, včera jsem stáhl poslední verzi a ta žere skoro 50 000 kB! Sice o nic nejde, počítač to zvládne, ale nechápu, proč zabírá tolik paměti. A to jsem povypínal veškeré widgety (počasí apod), doplňky a přebytečné lišty. Trochu mě to znepokojuje.

Zajímavá 0 před 3823 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Souhlasíte s tím, že nebudete (1) bez výslovného písemného oprávnění společnosti ICQ vytvářet ani používat jiný software než ten, který vám poskytla společnost ICQ nebo America Online, LLC. nebo jejich pobočka, k zadání vašeho čísla ICQ nebo hesla nebo pro získání přístupu ke službám ICQ;
Cte jeste nekdo smlouvy ?… tak zacnete pouzivat soft ke sluzbe ICQ a mate klid ..:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

badisko, tady ses náhodou trefil, ale u mě bys nepochodil: taky mám QIP, ale ICQ účet u mě nenajdeš 😛 mám tam GTalk a Jabber účty. Nedávno to šlo ještě via ten Jabber i na MSN.

před 3823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

neznam moc lidi kteri by qip vyuzivali na neco jineho nez na sluzbu icq.. :D

před 3823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

badisko: Orig. ICQ jsem přestal používat v době, kdy mi aktuální verze sežrala více než 20% dostupné RAM, a při zobrazování reklam zabrala i podobnou dávku času CPU. Navíc jsem přesvědčen, že v dobách kdy jsem se do ICQ registroval, takové podmínky nebyli (ale to už je nedohledatelné)

před 3823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

podminky sice tehda asi nebyly …jenze icq si vyhrazuje pravo je zmenit :D a neznalost zakona neomlouva …mam taky icq ..ale stary 5.1 neni takova brzda … jako novejsi verze

před 3823 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek