Nerevarin

Proč poslední QIP žere tolik paměti?

Starší QIP 2010 a jedny z prvních QIP 2012 žraly okolo 8000 kB, včera jsem stáhl poslední verzi a ta žere skoro 50 000 kB! Sice o nic nejde, počítač to zvládne, ale nechápu, proč zabírá tolik paměti. A to jsem povypínal veškeré widgety (počasí apod), doplňky a přebytečné lišty. Trochu mě to znepokojuje.

Odpovědi
badisko

Souhlasíte s tím, že nebudete (1) bez výslovného písemného oprávnění společnosti ICQ vytvářet ani používat jiný software než ten, který vám poskytla společnost ICQ nebo America Online, LLC. nebo jejich pobočka, k zadání vašeho čísla ICQ nebo hesla nebo pro získání přístupu ke službám ICQ;
Cte jeste nekdo smlouvy ?… tak zacnete pouzivat soft ke sluzbe ICQ a mate klid ..:D

cochee

badisko, tady ses náhodou trefil, ale u mě bys nepochodil: taky mám QIP, ale ICQ účet u mě nenajdeš 😛 mám tam GTalk a Jabber účty. Nedávno to šlo ještě via ten Jabber i na MSN.

badisko

neznam moc lidi kteri by qip vyuzivali na neco jineho nez na sluzbu icq.. :D

Dochy

badisko: Orig. ICQ jsem přestal používat v době, kdy mi aktuální verze sežrala více než 20% dostupné RAM, a při zobrazování reklam zabrala i podobnou dávku času CPU. Navíc jsem přesvědčen, že v dobách kdy jsem se do ICQ registroval, takové podmínky nebyli (ale to už je nedohledatelné)

badisko

podminky sice tehda asi nebyly …jenze icq si vyhrazuje pravo je zmenit :D a neznalost zakona neomlouva …mam taky icq ..ale stary 5.1 neni takova brzda … jako novejsi verze