Putin

Proč poslední dobou v ČR vzrůstá počet nacionalistic­kých hnutí?

A proč se s lidmi dá tak lehce manipulovat, když jde o imigranty? Na Slovensku je obrovský počet demonstrací proti imigraci veden nacionalisty, či dokonce ultranacionalisty. A u nás už to je pomalu taky. Proč se proti tomu nikdo nepostaví? Lidé v tom vidí boj proti imigrantům, ale pokud se kvůli tomu dostane k „moci“ nějaká taková skupina, bude to jako s NSDAP, nemyslíte?

Psychotic: Díky za skvělou odpověď :)

Jinak ano, je jich čím dál víc. U hnutí jako Národní Odpor a nové skupiny Národní Hrdost zaznamenávám vzrůstající podporu a to jak na sociálních sítích, či na demonstracích.

Nejlepší odpověď
Psychotic

„Člověk je chytrý. Ale lidé jsou blbá a bezcitná zvířata.“

Nejjednodušší způsob, jak manipulovat s davem, je vyvolat v nich strach a nabídnout jim řešení.

Feministky ženy přesvědčují, že násilník stojí za každým rohem a v každé práci je budou diskriminovat a obtěžovat, ale že pokud se dají k nim, vyřeší se to.

Křesťané ti řeknou, že když nebudeš dělat to, co chtějí oni, skončíš v pekle a budeš se smažit.

No a nacionalisté přiživují přirozenou xenofobii a rasismus v populaci, aby vyvolali hon na čarodějnice v podobě cizinců.

A protože tu máme teď příval uprchlíků, jsou to právě nacionalisté, kdo má hody.

Ale jakkoli jsou politici neschopní a zkorumpovaní, myslím, že nepodlehnou volání lůzy a udělají, co je správné. Už jen proto, že by jinak riskovali peníze z Unie.

Další odpovědi
anonym

Jestliże vláda a policie více nádržuje našim barevným občanům, tak proč se divíš.Za komunistů musel každý Rom pracovat jinak nedostal dětské přídavky a dnešní režim jim to umožňuje.
To je jeden aspekt věci a druhý aspekt jsou přistěhovalci.Na české děti se sbírají víčka a Česko daruje Afghánistánu 140 miliónů.Także přednost před našimi lidmi se dává přednost cizím národům a přistěhovalcům.

jáára

Sem si ani nevšim…

ptáč

Počet vzrůstá? Jestli ano, tak je to řízené přírodou, jako v těle, když přichází nákaza, aktivuje se imunita. A tak je to dobře. Kolik jich je?