Proč porušuje bezpečnostní předpisy?

http://media.no­vinky.cz/821/3482­12-top_foto2-rxpg0.jpg
Při práci s motorovou pilou nesmí být nikdo v okruhu tak velkém, jaká je výška stromu, nejlépe dvojnásobná.
Doplňuji:
Tak kde mají helmu?, když už :DD

Nejlepší odpověď
honza19hk

jestli sis ale nevšiml,ten strom po odříznutí zůstane vyiset na jeřábu.
Doplňuji:
však víš jak to chodí.Správně by se ani neměli pohybovat pod zavěšeným břemenem.Když to někoho zmrzačí svedou to na jeřábníka.
Jenže co tuhle akci si platí praha a co já vím tak se pohybuje v řádech desetitisíců.

Další odpovědi
venkovan

Ve chvíli fotografie dřevař pouze odstraňuje kořenové náběhy. Tedy ještě nekácí. On vybavení má, v tétto chvíli by ani nemusel mít přilbu – stačí chrániče sluchá a ochrana očí. Lidi okolo nic nepotřebují – ve chvíli, kdy se náběhy odřezávají. Jen by neměli stát přímo proti řetězu pily pro případ, že by se roztrhl.
Jinak dvojnásobná výška stromu vždy, s výjimkou pomocníků káceče a případného kvalifikovaného dohledu.
A práce pod zavěšeným břemenem – to je celkem otázka specifických prací, otázka jištění (předimenzování systému zavěšení atd.).
Nicméně – nic ti nebrání tomu, abysi podal podnět k prošetření.