Proč pořád všechno kolem vyúčtování a přehledu měníte Nedá se v tom vyznat a už stovky lidí nadávají. Proti dosavadnímu

Maximální nespokojenost se službami Vodafonu. Po tolika letech vzniká naprostý nepořádek, nepřehled. Výsledkem bude zřejmě odchod mnoha lidí k jinému operátorovi, když samoobsluha nefunguje. Nejde o nový systém, ale hloupý a nepřehledný! Nedá se srovnat s minulým – bohužel!

Nejlepší odpověď
panenka

A na co se tu ptáte ?nechápu vaši otázku.Jestli si jen ztěžujete jste bohužel na nesprávném místě musíte si napsat na Vodafon.My tu nic neměníme

Další odpovědi
franku

Pláčete sice dobře,ale na špatném hrobě.

Salvaje

Nespletl jste si adresu?

Vodafone

Dobrý den,
všechna telefonní čísla převádíme do nového systému. K tomuto kroku jsme museli přistoupit, abychom modernizovali zastaralou technologii. Jde o kompletní výměnu interních aplikací, systémů i serverů a takto velký projekt se bohužel neobejde bez komplikací. Za potíže, které jste v této souvislosti zaznamenal, se velice omlouváme.
Nový systém přinese našim zákazníkům spoustu nových možností, proto věříme, že se vyplatí u Vodafonu zůstat.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz/zlep­sujeme/zlepsu­jeme.htm