Avatar uživatele
Benadiková

Proč pořád já ?? :( Asi mám smůlu..

Tak už jsem změnila zubaře. Dojíždím za ním 50 km. Když jsem byla před 14 dni na první prohlídce,našel mi 10 kazů ( A týden předtím mi moje bývalá zubařka řekla, že žádný nemám). Vyčistil mi ten otevřený zub a dal mi do něj vložku. Večer už jsem nemohla vydržet bolestí a v noci ani nespala a druhý jsem tam jela znova, zub mi otevřel. A hrany zubu mi zbrousil do plocha. Včera jsem tam byla znova, zub mi třičtvrtě hodiny čistil, musím říct že se opravdu snaží a je hodný,když viděl že mi to bolí, zub mi i umrtvil. Dal mi novou vložku, ale když mi doma přestávala injekce působit, začalo mi vadit když se zubu dotknu prstem,jiným zubem nebo se na něj snažím zkousnout, bolí to. Je možné že je to tím, jak byl zub namáhán a uklidní se to ?? :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4649 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nesmíte si říkat, proč jen já. Tato slova situaci zhoršují… Mám vyzkoušené.

Bolest je sice nepříjemná, ale je třeba si říct, že bude líp, i když se zdá, že bolest nevydržíte, pomine.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Říká se, že zub poté, co ho zubař vyvrtá, opraví kaz a zaplombuje, může bolet až 3 dny, než se uklidní.

Zkuste si vzít nějaký prášek na bolest, odpočívat a v zubu se „nevrtat“, nenamáhat ho. Bolest by měla ustupovat, nebude to ale hned.

Pokud by bolest rostla, v zubu jakoby tepalo, cukalo – budete muset vyhledat zubaře znovu. Někdy se takovéto patálie se zuby léčí i měsíc, dva – sama tu zkušenost bohužel mám.

Měnila jsem zubaře poté, co mi léčil 2 zuby už přes měsíc a pořád mě bolely. Jinak jsem prý byla bez kazu. Nový zubař mi zuby za 14 dní vyléčil a našel asi 12 malých kazů. Od té doby, co vše opravil, chodím se na něj jen dvakrát za rok usmát 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Je třeba mít trpělivost. Vemte si nějaké analgetikum, bolest bude postupně ustupovat až se nerv úplně umrtví. Potom vám ho zubař odstraní a zub uzavře plombou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek