sesednizkola

Proč politik Kalousek štve tolik lidí?

Všichni v mém okolí na něj nadavaji jakej je to pitomec. Tak kdyby byl pitomec, asi by tam nebyl už tolik let říkám si. Co prokazatelně udělal tak špatně, že v lidech budí takovou nenávist? Co je pravdy na tom, že šetřil i za cenu snižování mezd státním zaměstnancům a Babiš teď ty peníze rozhazuje a jeho úspěchy předkládá za své, zatímco Kalouskova vláda na sebe vzala ty špatnosti za cenu ztráty dobrého jména? Podotýkám, že o politiků se nezajímám. Nedávno jsem se bavil, že až půjdu k volbám tak tam hodin toho Kalouska a budu čekat že lidi dostanou rozum. Z legrace, samozřejmě. Co jsem si poslechl od svých přátel…To by bylo za ban za vulgarity tady.

Nejlepší odpověď
Drap

Podívej se na jeho minulost, co všechno v politice prováděl a kolik si nahrabal,

Další odpovědi
pusinka50

Těžko vysvětlovat někomu, kdo nemá ánunk o politice. Jeden příklad za všechny: Kalousek je zloděj, okradl náš stát o miliardy korun nevýhodnými korupčními zakázkami, které sjednal a podepsal, pro stát nevýhodnými smlouvami, ze kterých mu šly nemalé peníze do vlastní kapsy.
Je to lhář, demagog, velký manipulátor lidí a ekonomický analfabet. Tečka.
A to, že je ho stále ještě vidět a hlavně slyšet v politice…, inu má vztek, že ztratil politický post, moc a hlavně velké výplaty,nemá co na práci, tak se snaží šplhat po zádech jiných politiků ( nyní po Babišovi) zpět na výsluní, což ostatně takto dělá celý život. Je to takový převlečený datel, neustále šplhá a neustále kolem sebe klová.

hapiky

Kalousek je největší mafián v ČR. Jako ministr financí měl spoustu možností chytře vše zamaskovat. Je jen otázka, jak dlouho bude trvat, než jej jeho ochránci potopí. Zdá se, že voliči v ČR nemají rádi poctivé politiky, jinak by tito zkorumpovanci byly dávno na smetišti dějin.

Cenobita

Nomen omen

Kalousek není sovička, ale zákal až sediment.

Lamalam

drap > kolik si nahrabal? Nějaký důvěryhodný odkaz by asi nebyl, že?