Michal Kole

Proč politici pořád cestují, ať po republice tak do zahraničí ? Co na těchto „výletech“ za státní peníze dělají?

To je to cestování tak baví? Mě cestovat nebaví vůbec. To se při tom cestování nepozvrací? Jak by to vypadalo, kdyby politik vystoupil z auta „s obsahem žaludku na obleku“ ?(já mám kinetózu)

Proč nevyužijí LEVNĚJŠÍ videokonferenci ?

Každý říká, že se musí šetřit, ale já mám pocit, že se šetří jen na nesprávných místech.

Nejlepší odpověď
Drap

Z politických důvodů. Setkávají se se svými partnery, domlouvají se na spolupráci, zjišťují také jak to dělají jinde a podobně.
Kromě toho, ale to je důvěrná informace, zjišťují kdo ze známých politiků umí plavat, a pokud ano , tak zda uplave 50 m pod vodou.

Další odpovědi
anonym

Politici by na těchto svých cestách měli sbírat zkušenosti, navazovat možnosti další spolupráce, uzavírat předběžné politické a hospodářské dohody. Měli by reprezentovat ČR (a ne krást pera) a snažit se informace o naší republice „dostat“ do povědomí jiných národů, aby se zde mohla vytvořit další cesta ke kulturní, hospodářské a společenské spolupráci.
V neposlední řadě by si měli politici na takových cestách i trochu odpočinout, protože z pralamentu a svých kanceláří jsou většinou velmi unavení stereotypní činností. My jako jejich voliči budeme přece daleko spokojenejší, když budou v plné síle a budou vytvářet a schvalovat smysluplné zákony a opatření, které naši zemi dovedou na cestu úspěchu a prosperity.
(Pokud se k té prospěritě tolik pachtíme a lopotíme a státní dluh tak nehezky narůstá, tak musí být naši čelní představitelé móóóc unavení.)

www

Právě proto, že je to ze státních a ne jejich peněz!
Ke královskému platu mají další placenou dovolenou a předstírají, že získávají zkušenosti pro lepší život v ČR.
Nakonec je i z nejlepších zkušeností ale zase jen jakýsi náš paskvil ☹.
Zkrátka jezdí tam, bohužel, ti naši jen na dovolenou.
Zkušenost

Rocker

Taky bych cestoval,kdyby mi to někdo platil.A taky bych se tvářil,že tam jedu pracovat a jak je to strašně důležitý.