Avatar uživatele
Michal Kole

Proč politici pořád cestují, ať po republice tak do zahraničí ? Co na těchto „výletech“ za státní peníze dělají?

To je to cestování tak baví? Mě cestovat nebaví vůbec. To se při tom cestování nepozvrací? Jak by to vypadalo, kdyby politik vystoupil z auta „s obsahem žaludku na obleku“ ?(já mám kinetózu)

Proč nevyužijí LEVNĚJŠÍ videokonferenci ?

Každý říká, že se musí šetřit, ale já mám pocit, že se šetří jen na nesprávných místech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Z politických důvodů. Setkávají se se svými partnery, domlouvají se na spolupráci, zjišťují také jak to dělají jinde a podobně.
Kromě toho, ale to je důvěrná informace, zjišťují kdo ze známých politiků umí plavat, a pokud ano , tak zda uplave 50 m pod vodou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Politici by na těchto svých cestách měli sbírat zkušenosti, navazovat možnosti další spolupráce, uzavírat předběžné politické a hospodářské dohody. Měli by reprezentovat ČR (a ne krást pera) a snažit se informace o naší republice „dostat“ do povědomí jiných národů, aby se zde mohla vytvořit další cesta ke kulturní, hospodářské a společenské spolupráci.
V neposlední řadě by si měli politici na takových cestách i trochu odpočinout, protože z pralamentu a svých kanceláří jsou většinou velmi unavení stereotypní činností. My jako jejich voliči budeme přece daleko spokojenejší, když budou v plné síle a budou vytvářet a schvalovat smysluplné zákony a opatření, které naši zemi dovedou na cestu úspěchu a prosperity.
(Pokud se k té prospěritě tolik pachtíme a lopotíme a státní dluh tak nehezky narůstá, tak musí být naši čelní představitelé móóóc unavení.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Právě proto, že je to ze státních a ne jejich peněz!
Ke královskému platu mají další placenou dovolenou a předstírají, že získávají zkušenosti pro lepší život v ČR.
Nakonec je i z nejlepších zkušeností ale zase jen jakýsi náš paskvil ☹.
Zkrátka jezdí tam, bohužel, ti naši jen na dovolenou.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Taky bych cestoval,kdyby mi to někdo platil.A taky bych se tvářil,že tam jedu pracovat a jak je to strašně důležitý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek