Proč politici nezakážou platby předem, když se toho víc zneužívá než využívá?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je příliš obecná, u některých zakázek to bez, alespoň částečné platby zkrátka nejde.Na internetu zásadně předem neplatím

Další odpovědi
hanny 2

Politikům je to podle mě jedno!
Když musí firmy platit státu DPH i z nezaplacené faktury u které si ani nemůžou být nikdy jistí,že bude zaplacená,tak takovými prkotinami se přece politici nebudou zabývat!No comment!

arygnoc

neplaťte předem.
domluvte se na dobírce.

aspoň já to tak dělám (po zlé zkušenosti).

baghira

Já využívám platbu předem (ať už převodem nebo kartou) vždycky, když něco kupuju v e-shopu (a je to relativně často). Nechápu, proč bych měl platit desítky korun za dobírku, když mi za to žádnou praktickou výhodu nepřináší.

Pokud „anonym“ touží žít ve státě, kde je všechno zakázáno, má možnost – pár jich ještě na světě zůstalo.

lexx

protože to nahrává nepoctivcům. a ti mají u nás zelenou