Proč politici nevymyslí identifikaci dětí, třeba na poště, aby si mohli vyzvednout balík z e-shopu ?

Doklady s fotkou nejsou to pravý ořechový, protože by je děti ztráceli a často mění svojí podobu – rostou.

Nejlepší by byl implantovaný čip jako mají psi.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Protože za děti zodpovídají rodiče a to by v tom byl pěkný guláš ,kdyby si děti objednávaly co chtějí.

Další odpovědi
ReHu

Proč by to měli vymýšlet politici? Název mají od slova politika a ne služby. To by musely přepravní služby mít takový požadavek, aby se to uzákonilo.

blesk26

A ty bys chtěl/a mít čip jako pes? Aby o tobě kdokoliv mohl všechno zjistit? Aby i rodiče mohli mít neustále přehled, kde jsi? To už tak příjemné není, že?