Lenka___

Proč politici kradou?

je to tím že mají psychopatické sklony?
Doplňuji:
peněz mají dost už z platu

Nejlepší odpověď
annas

Proč? Přece by se někteří museil stydět, kdyby někdo zahlédl obsah jejich peněženky či znal výši jjejich konta. Vždyť přece nemohou žít jen ze svého platu, jinak by citově strádali, projevuj totiž svou lásku, lásku k penězům. Ta přece nestojí žádné peníze …

"Politici jsou placeni za prosazování našich zájmů, ale přirozeně prosazují i své. V jakém poměru? " (J. Sobotka)

Další odpovědi
postcd

i nepolitici kradou. je známo, že někteří lidé nemají peněz nikdy dost a myslí, si že když kradou jiní tak oni si také zaslouží peníze, a když to pravděpodobně nikdo nezjistí, proč to neudělat. krádeže asi přispívají k nespokojenosti, nejistotě, nedůvěře. mě by se líbilo žít ve světě, kde mohu lidem věřit a nemusím nic zamykat, zabezpečovat (hlavně v oblasti počítačů, to je neustálý boj aby někdo nepoškodil/ne­infikoval data na serveru). když někdo krade přispívá tak akorát ke zvyšování daní a nepřátelskému prostředí. zloději jsou looseři kteří nectí základní morální principy

marci1

Asi to bude tím, že kdo má hodně, chce ještě víc a ještě víc. ☹

mosoj

Mají to v náplni práce a kolektivní smlouvě.

Pájo

Dají se snadno „motivovat“ a šli do politiky s tímto cílem.

kapka

http://m.youtu­be.com/watch?v=SDBjZih­S89g

Ne všichni kradou, ale většina ano. Kradou, protože k tomu mají příležitost. Ostatní na ně koukají divne, pokud tu příležitost nevyužívají. Mají asi i pocit, že se to v tom mnohamiliardovým rozpočtu ztratí. Využívají k tomu kradení různých děr a kliček, takže si to omluvi, že to ani krádež není.

Ve videu o české politice mluví F.R.Čech. A jsou i další videa, kde o tom mluví.

ten který je

Nekradou,pouze odklonují finance.;-)

jirkajirka

Kradou nejen politici Co takoví hnědočeši. Kolik to stojí náš stát na dávkách.?

anonym

Kteří politici?Koho máš na mysli?
Snad jen proto ,ež mají všeho málo.....

melanie

Protože kdo nekrade, okrádá rodinu a co je doma, to se počítá.