Dismas

Proč policie v Nice střílela na místo spolujezdce a ne na místo řidiče?

Viz obrázek, kde je vidět, že většina průstřelů čelního skla je proti místu spolujezdce, ne řidiče.
http://i.daily­mail.co.uk/i/pix/20­16/07/15/arti­cle-P-c0aa8011-0812-42ad-b281-278f1eacad28-100DpupBV1c96ef15a7­6f58e956f-78_634x356.jpg

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že jakmile viděl jak poliši tasili zbraně, tak se tam přesouval, na jediné bezpečnější místo, co v kabině měl. Nebo v té chvíli tam už dokonce seděl. Prostě na podlahu, pod okno. Stejně mu to bylo prd platné, hajzlovi.

Další odpovědi
fcoop

On to byl asi fofr.
Je ale zajímavé,že o „Franckovi“ se nikdo nějak zvlášť nezmiňuje.

Terorista za volantem kamionu nakonec Francka přemohl – uhodil ho pistolí do hlavy, načež Franck z kabiny vypadl na silnici. Na malý okamžik ho policie považovala za komplice teroristy.

http://echo24­.cz/a/wX4aY/hrdi­na-z-nice-promluvil-bil-jsem-ho-vsi-silou-on-zmackl-spoust

Ať to bylo jak chtělo – v zemi,ve které platí „Vyjimečný stav“ se mohla odehrát taková řezničina....­.............­......

Lukáš Rusek

Mne nejvíc naštval ten atentátník s kamionem, který zabíjel lidi. Ještě že ho policisté zabili, hajzla.