proč po orgazmu omdlévá

chci se zeptat proč přítel..po orgazmu vždycky omdlévá??respektive se mu motá hlava je mu mdlo a nevím myslím že to trvá tak 5min.kamarádka tvrdí-že to tak prožívá tak proto,já si myslím že se mu to většinou stává když nemá tyden nebo dýl sex..která znás má pravdu..obojí by mě lichotilo přesto si neumím představit co bych s nim dělala kdyby se zkácel-má pomalu 2 metry.děje se to často.
Doplňuji:
neměla bych ho nasměrovat někam k doktorovi?i když pochybuji že by tam šel..je to nebezpečné-pro něj?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Neodkrvuje se mu moc hlava?Při skácení běžný postup, jako když se omdlí.

Další odpovědi:

Bronzový

Jeho tělo i mozek to moc prožívá,což není nic špatnýho.Stává se to ženám i mužům.Někteří lidé po orgazmu usnou,protože ze sebe vydají veškerou energii.Kdyby to bylo vážnější a opravdu strácel vědomí ,tak bych ho zřejmě k doktorovi poslala.Ale podle mě je to docela milé.

Bronzový

orgasmu se někdy říká "petite mort", tedy "malá smrt" a to hovoří za vše...

Bronzový

Orgasmus je velmi náročný. Já ho prožívám zhruba 3/4 roku a řeknu vám, že to není nic "příjemnýho". Bolí mě nohy, děsně se klepu a nejednou se mi i stalo, že to jde do infarktu - šílená bolest na hrudníku. Řekla jsem manželovi, že to tak často dělat nebudem, abych ten infart fakt nedostala.
Zkuste se na to nejdřív zeptat vy, a uvidíte co vám na to doktor řekne. KDyžtak tam zajdete s ním...

Bronzový

Při vzrušení je většina krve v jeho pohlavních orgánech, tudíž hlava může střádat. :-)
Po orgasmu by se mělo vše vrátit do původního stavu.
Můžete tomu pomoci, že si po milování opře nohy o zeď (nad úroveň hlavy) - jako když by omdlel, to byste také udělala, kdyby omdlel.
Teď mě napadá jestli nemá anemii, raději ať si zajde k lékaři, pravděpodobně mu udělá odběr krve na krevní obraz.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.