Stříbrný

Proč Pierce Brosnan přestal hrát ve filmech James Bonda?

Bez něj to už pro mě prostě nejsou bondovky... jeho předchůdci jsou již příliš staří, co něho přivedlo k nenatáčení?
Doplňuji:
Něho určitě netíží, že se pár lidem nelíbí v této roli a producenti a různí další lidé určitě by také neměnili jen tak herce-přišli by o jeho fanoušky a odpůrce by dlouho přesvědčovali

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A anglickém odkazu se dovíte důvody. Stále mám pocit, že už jsem něco podobného vyhledávala, ale v archívu Odpovědí nemůžu najít.

http://translate.google.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem někde četla,že bondovky s D.Craigem jsou ještě z před toho dění co jsme už viděli,tedy z dob bondova mládí,kdy ještě nebyl tak uhlazeným gentlemanem a proto jsou i filmy nadupané akcí(parkourem a podobně)a proto ho taky musel hrát jinak vypadající herec.Pro ty,kterým vadilo,že nový Bond má najednou světlejší vlasy a je emotivnější,lehčeji nasrávací....
Osobně si myslím,že Brosnan byl nejlepším Bondem,že mu ta role hodně dobře sedla.Pamatuju si,jak jsm kdysi na HBO viděla úryvek z filmu, a hned mě bylo jasné,že to bude určitě Bond,ani se nemusel představit:"Bond,James Bond."Z čeho jsem tak usoudila fakt nevím,internet jsem neměla a o tom,že by Brosnan měl hrát Bonda jsem něměla potuchy.

A:to jste určitě vyhledávala pro mě,otázka se týkala mládí Jamese Bonda,ještě když studoval na nějaké internátní škole.

Bronzový

No vidíš to, mně se zase v roli Bonda nelíbil. Prostě nějak mi k té roli nesedl. A v tom je možná i odpověd, proč už další bondovky nenatočil, třeba nejsem sám.

Bronzový

Někde jsem četl, že on sám moc chtěl, sliboval, že se připraví ještě aspoň na jeden film. Ale producenti už potřebovali mladšího a perspektivnějšího herce. Myslím, že Craig přece jen vypadá líp v dynamických rvačkách, jaké předvádí třeba v Casinu Royale.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.