Avatar uživatele
samicek333

Proč pes, když je doma sám, spí pouze v mé posteli?

Dobrý den, náš pes má na gauč i do postelí dovoleno, i když ke mně moc nechodí, protože mu nedovolím se roztahovat. Takhle je to už od mala. Ale pokaždé, když je doma sám, vždycky spí pouze v mojí posteli, u nikoho jiného. Poznám to podle toho, ze mám umouněné prosteradlo, na které ho ja nikdy nepouštím (u mě má dovoleno pouze na peřinu k nohám). Moc mi to do teď nevadilo, prostě jsem vždy prosteradlo vyměnila, ale on se občas ze spaní, když má živější sny, počůrá a včera jsem našla loužičku u sebe v posteli. Chtěla bych se zeptat, proč spí pouze u mě v posteli? Je možné ho to nějak odnaučit?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, sesednizkola před 2870 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Psi mají poměrně špatný zrak, ale co jim příroda ubrala na zraku, jim zase přidala na čichu. Důvod je tedy jasný – v té posteli je mu dobře, protože Vás z ní cítí a tím si Vás alespoň trochu připomíná, aby mu nebylo smutno…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ve tvé posteli si tě pes nejlépe zapamatuje podle čichu. Jakmile vůně/zápach pomine, pes si na tebe nemusí vzpomenout. Naopak si zapamatuje, kde mu bylo lépe. Nic to pejsko neodnaučujte, ono si samo vybere.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sesednizkola

Zamknou loznici a koupit pelisek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek