Araxis

Proč pes je najednou klidný u veterináře?

Zeptám se přímo.Pročpes který je zraněn se nenechá ošetřit od pánička,je skoro až agresivní,utí­ká,schováva se,ale jakmile ho dovleče na veterinu,je na stole jak beránek,neboju­je,vzdáva to.Tak samé kočka.Moc dík za odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Zvíře je v cizím prostředí, bojí se, je ve stresu (některé až příliš). Přítomnost majitele jej uklidňuje, doktor pak může pracovat.
Není to ale vždy, jsou nevraživí jedinci, kteří se i perou. Těch je pro veterináře naštěstí ale minimum.
Doplňuji:
Více ti řekne asi Beer (dělá na veterině) a Bohemica (ta je zase zkušená kynoložka).

Další odpovědi
mosoj

Já bych řekl, že vyjímka potvrzuje pravidlo. U mého kocoura je to naopak!

Pavla K.

Není mrtvý?