Proč pekařství otevírá od 7 hodin?

Nejlepší odpověď
bigbít

u nás otevírá kolem šesté hodiny ranní, je to užitečné, když člověk musí do školy či do práce dříve než v osm, i kvůli dopravě do práce

Další odpovědi
cukrar

asi to není dobré pekařství, když otvírá v 7 hodin.
Kvalitní již v 6 hodin a někteří i dříve.

Terryle

Aby si ti, co chodí do práce na osmou nebo devátou, mohli nakoupit pečivo k snídani a ke svačině (a udělali tím pekařům kšeft)

iceT

Asi proto,ze pekarum konci nocni smena v sest,a aby se pecivo dostalo na pult jeste teple,krupave.

myšpulín

Já myslím, že je to vhodná otevírací doba pro pekařství.
Kdyby otevírali v 10 hodin, tak to většina lidi už kouká a přemýšlí, co bude mít k obědu a ne jestli si dají čerstvý křupavoučký rohlík nebo chlebík nebo nějakou dobrou sladkou snídani či svačinu 🙂

GM

U nás pekařství otevírá od 5.