irij

Proč papež označil náš národ jako nevěřící? Věřit v Boha a věřit instituci(úřadu) círvi, jsou přece rozdílné věci.

Když se dívám na církevní hodnostáře v jejich úborech – středověk.

Nejlepší odpověď
mojitek

Me osobne je papež,a notabene -tento- totalne ukradenej

Další odpovědi
anonym

ale my jsme nevěřící,nevěříme mnohdy sami sobě,natož druhým,naštěstí nejsme pohanské opice,takovému tvrzení se budu bránit,kdyby si raději Papež udělal pořádek ve svých řadách a srovnal si své ovečky,aby nebyly sexuální skandály farářů adělal by prospěšnější činnost

anonym

Třeba je to hybrid islámu, hodnotit národ podle představ. Jako by sděloval že jsme pohanské opice.