bolak

Proč Pája Horváth napojuje a zdvojuje při rozhovorech slova?

Je to nějaká řečová vada, nebo si nepamatuje co říkal, že vždycky udělá pauzu, pak zopakuje poslední slovo který řek a naváže na to?

Doplňuji:
to nebude Španělskem :) on takhle mluví během každého rozhovoru > http://www.you­tube.com/watch?v=3Y­YzluVkEpU

ta cena…ta cena…
..abych…abych…
..a hlavně..hlavně­..hlavně hlavně..
..tak určitě určitě..
řepa..řepa..hra­je..hraje

Nejlepší odpověď
terry

Myslím, že už přemýšlí nad dalším slovem nebo větou a nesoustředí se tak na slovosled.

Další odpovědi
briketka10

asi se soustředí vždy na další zápas, říkali mu, že je starý, ve 36 a teď — Špaňelsko je Špaňelsko tak má brouka v hlavě..

http://www.ka­fe.cz/zabava/ka­fe-s/muz-tydne-pavel-horvath-25751.aspx

tady o něm psali článek a kvůli němu jsem si myslela jak je roztržitý..

není mi jasný čím to je, jestli roztěkanost, zapomíná, má starosti anebo má fakt tu vadu řeči..

Teď jsem si poslechla tu ukázku a je to tak, no je jasné kapitán, mikrofon a před zápasem nesoustředí se..